Yaşam Haber Girişi: 08.11.2021 - 09:35, Güncelleme: 08.11.2021 - 10:39

UZMANLAR UYARDI, PANDEMİ DÖNEMLİNDE GÜZELLİK MERKEZLERİNE DİKKAT Diyarbakır Haber

 

UZMANLAR UYARDI, PANDEMİ DÖNEMLİNDE GÜZELLİK MERKEZLERİNE DİKKAT Diyarbakır Haber

Uzmanlar pandemi döneminde güzellik merkezi seçimine dikkat edilmesi konusunda uyardı
UZMANLAR UYARDI, PANDEMİ DÖNEMLİNDE GÜZELLİK MERKEZLERİNE DİKKAT Diyarbakır Haber   Uzmanlar pandemi döneminde güzellik merkezi seçimine dikkat edilmesi konusunda uyardı Diyarbakır Haber - Ülkemizde kadınların en çok sevdiği ve düzenli olarak bakıma gittikleri yerler arasında güzellik merkezlerinin olduğunu belirten Marmara Klinik Güzellik Yöneticisi Botan Dalmış, özellikle kozmetik, bakım ve estetik gibi birçok alanda hizmet veren güzellik merkezlerinde pandemi ile birlikte birçok konuda önlem alma zorunluluğu oluştuğunu kaydederek, vatandaşların güzellik merkezi seçimlerinde dikkat etmesi gerektiğini söyledi.   Pandemi ile birlikte sosyal mesafe ve salgının önlenmesi için uzun süre güzellik merkezlerinin kapalı kaldığını belirten Dalmış, ülkemizi ve global olarak tüm dünyayı saran virüs ile insanların arasında mesafe korunması zorunlu olduğunu dile getirdi. Marmara Klinik Güzellik Yöneticisi ünlü Blogger Botan Dalmış, pandemi döneminde güzellik merkezi seçiminin nasıl olması gerektiğini açıkladı. Dalmış, "Normalleşme ile birlikte güzellik salonları açılmaya başlamıştır. Kadınların özellikle güzellik merkezleri seçiminde titiz olması önemli olmuştur. Bununla birlikte alınan tedbirler yasallaşmış ve kadınların seçim yapmasında rehber olmuştur. Sağlık Bakanlığı korona virüs Bilim Kurulu ile birlikte güzellik merkezlerinde alınan önlemler bu dönemde yayınlanmıştır. Buna istinaden kadınlar bu öneriler doğrultusunda güzellik merkezi seçimi yapmalıdır. Güzellik merkezi seçimlerinde özellikle alana bakılmalıdır. Buna istinaden, alanlarının küçük olması ve danışanlara yakın temasın mesafeli olduğu yerler seçilmelidir. Öncelikle güzellik merkezlerine randevu ile gidilmelidir. Bunun nedeni merkez içerisinde kişi sayısının sınırlandırılmış olmasıdır. Güzellik merkezi seçiminde öncelikle hijyen ilk sırada olmalıdır. Personelin ve alanın hijyen kurallarına uyması virüsün yayılmasını önleyecektir" dedi. Marmara Klinik Güzellik Yöneticisi Botan Dalmış, kalabalık yerlerden uzak durulması uyarısı yaptı. Dalmış, "Güzellik merkezinde sosyal mesafe korunmalı, kalabalık olmasını engelleyecek önlemler alınan yerler seçilmelidir. Özellikle güzellik merkezinde koltuk sayıları az olması ve mesafeye uygun olması seçimlerde önemlidir. Kadınlar güzellik salonlarında özellikle maske konusunda personellerin titiz olduğu yerleri seçmelidir. Kadınlar aynı zamanda su ve sabuna erişimi kolay olan ve el antiseptiği bulunduran yerleri seçmelidir" diye konuştu. uzmanlar uyardı, pandemi dönemlinde güzellik merkezlerine dikkat, güzellik merkezi seçimine dikkat, Marmara Klinik Güzellik Yöneticisi Botan Dalmış, kadınlar güzellik merkezinde, güzellik merkezlerine dikkat, güzellik merkezleri, pandemi, kadın, kadınlar,    Diyarbakır Haberleri, Diyarbakır Güzellik Merkezleri
Uzmanlar pandemi döneminde güzellik merkezi seçimine dikkat edilmesi konusunda uyardı

UZMANLAR UYARDI, PANDEMİ DÖNEMLİNDE GÜZELLİK MERKEZLERİNE DİKKAT Diyarbakır Haber

 

Uzmanlar pandemi döneminde güzellik merkezi seçimine dikkat edilmesi konusunda uyardı
Diyarbakır Haber - Ülkemizde kadınların en çok sevdiği ve düzenli olarak bakıma gittikleri yerler arasında güzellik merkezlerinin olduğunu belirten Marmara Klinik Güzellik Yöneticisi Botan Dalmış, özellikle kozmetik, bakım ve estetik gibi birçok alanda hizmet veren güzellik merkezlerinde pandemi ile birlikte birçok konuda önlem alma zorunluluğu oluştuğunu kaydederek, vatandaşların güzellik merkezi seçimlerinde dikkat etmesi gerektiğini söyledi.

 

Pandemi ile birlikte sosyal mesafe ve salgının önlenmesi için uzun süre güzellik merkezlerinin kapalı kaldığını belirten Dalmış, ülkemizi ve global olarak tüm dünyayı saran virüs ile insanların arasında mesafe korunması zorunlu olduğunu dile getirdi. Marmara Klinik Güzellik Yöneticisi ünlü Blogger Botan Dalmış, pandemi döneminde güzellik merkezi seçiminin nasıl olması gerektiğini açıkladı. Dalmış, "Normalleşme ile birlikte güzellik salonları açılmaya başlamıştır. Kadınların özellikle güzellik merkezleri seçiminde titiz olması önemli olmuştur. Bununla birlikte alınan tedbirler yasallaşmış ve kadınların seçim yapmasında rehber olmuştur. Sağlık Bakanlığı korona virüs Bilim Kurulu ile birlikte güzellik merkezlerinde alınan önlemler bu dönemde yayınlanmıştır. Buna istinaden kadınlar bu öneriler doğrultusunda güzellik merkezi seçimi yapmalıdır. Güzellik merkezi seçimlerinde özellikle alana bakılmalıdır. Buna istinaden, alanlarının küçük olması ve danışanlara yakın temasın mesafeli olduğu yerler seçilmelidir. Öncelikle güzellik merkezlerine randevu ile gidilmelidir. Bunun nedeni merkez içerisinde kişi sayısının sınırlandırılmış olmasıdır. Güzellik merkezi seçiminde öncelikle hijyen ilk sırada olmalıdır. Personelin ve alanın hijyen kurallarına uyması virüsün yayılmasını önleyecektir" dedi.


Marmara Klinik Güzellik Yöneticisi Botan Dalmış, kalabalık yerlerden uzak durulması uyarısı yaptı. Dalmış, "Güzellik merkezinde sosyal mesafe korunmalı, kalabalık olmasını engelleyecek önlemler alınan yerler seçilmelidir. Özellikle güzellik merkezinde koltuk sayıları az olması ve mesafeye uygun olması seçimlerde önemlidir. Kadınlar güzellik salonlarında özellikle maske konusunda personellerin titiz olduğu yerleri seçmelidir. Kadınlar aynı zamanda su ve sabuna erişimi kolay olan ve el antiseptiği bulunduran yerleri seçmelidir" diye konuştu.

uzmanlar uyardı, pandemi dönemlinde güzellik merkezlerine dikkat, güzellik merkezi seçimine dikkat, Marmara Klinik Güzellik Yöneticisi Botan Dalmış, kadınlar güzellik merkezinde, güzellik merkezlerine dikkat, güzellik merkezleri, pandemi, kadın, kadınlar, 

 

Diyarbakır Haberleri, Diyarbakır Güzellik Merkezleri

Diyarbakır HABERİ

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve turkayhaber.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.